Episode Description
Hosszú ideig a tőzsdén csak egyetlen szó létezett: FAANG. Az Apple, az Amazon, a Meta és a többiek voltak a királyok. De az idők változnak.Ma azt a kérdést tesszük fel: Vajon a MANGOS átvette a hatalmat? A Microsoft, az Alphabet, az NVIDIA és az új tech-óriások törnek az élre.És ami még fontosabb: Vajon a jól ismert FOMO – vagyis a lemaradástól való félelem – éppen átalakul FEMO-vá? Azaz a rettegéssé, hogy lemaradunk a mesterséges intelligencia forradalmáról?
——————
——————
Honlap: https://pfspartners.hu/
YouTube: https://www.youtube.com/@pfspartners
—————–
A podcast tartalma kizárólag általános tájékoztatásra szolgál, nem minősül befektetési tanácsadásnak vagy ajánlásnak. Az előadók nem ismerik a hallgatók egyéni pénzügyi helyzetét, ezért mindenki saját felelősségére hoz döntést. A PFS-Partners Kft. és az előadók nem vállalnak felelősséget az elhangzottak alapján hozott befektetési döntésekből eredő esetleges veszteségekért.